لیست قیمت روز گوشی موبایل (قیمت خرید و فروش در تاریخ ۲۴ تیر)

فیلتر نتایج
0 فیلتر انتخاب شده
برند گوشی
Samsung Galaxy S23 FE
Samsung Galaxy S23 FE 8 / 256 GB
شروع قیمت از 27,299,000 تومان
Samsung Galaxy A55
Samsung Galaxy A55 8 / 256 GB
شروع قیمت از 21,359,000 تومان
Samsung Galaxy S24 Ultra
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 / 256 GB
شروع قیمت از 61,959,000 تومان
Samsung Galaxy S23 Plus
Samsung Galaxy S23 Plus 8 / 256 GB
شروع قیمت از 25,900,000 تومان
Samsung Galaxy A55
Samsung Galaxy A55 8 / 128 GB
شروع قیمت از 20,549,000 تومان
Samsung Galaxy A15 4G
Samsung Galaxy A15 4G 4 / 128 GB
شروع قیمت از 7,091,000 تومان
Xiaomi Poco X6 Pro
Xiaomi Poco X6 Pro 12 / 512 GB
شروع قیمت از 17,999,000 تومان
APPLE iPhone 13
APPLE iPhone 13 Not Active 4 / 128 GB
شروع قیمت از 47,799,000 تومان
APPLE iPhone 13
APPLE iPhone 13 Active 4 / 128 GB
شروع قیمت از 56,500,000 تومان
Samsung Galaxy A35
Samsung Galaxy A35 8 / 256 GB
شروع قیمت از 18,099,000 تومان
Xiaomi Redmi Note 13 4G
Xiaomi Redmi Note 13 4G 8 / 256 GB
شروع قیمت از 9,739,000 تومان
Samsung Galaxy A35
Samsung Galaxy A35 8 / 128 GB
شروع قیمت از 17,269,000 تومان
Xiaomi Poco X6
Xiaomi Poco X6 12 / 256 GB
شروع قیمت از 15,629,000 تومان
Xiaomi 13T
Xiaomi 13T 12 / 256 GB
شروع قیمت از 24,238,990 تومان
Samsung Galaxy A15 4G
Samsung Galaxy A15 4G 6 / 128 GB
شروع قیمت از 8,134,000 تومان
Samsung Galaxy A34
Samsung Galaxy A34 8 / 128 GB
شروع قیمت از 15,880,000 تومان
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 12 / 512 GB
شروع قیمت از 20,490,000 تومان
APPLE iPhone 13 Pro Max
APPLE iPhone 13 Pro Max 6 / 256 GB
شروع قیمت از 94,589,000 تومان
Samsung Galaxy A15 4G
Samsung Galaxy A15 4G 8 / 256 GB
شروع قیمت از 9,799,000 تومان
Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy S23 Ultra 12 / 256 GB
شروع قیمت از 55,900,000 تومان

قیمت انواع گوشی موبایل

قیمت انواع گوشی موبایل با توجه به برند سازنده، امکانات و خدماتی که شرکت سازنده در اختیار شما قرار می‌دهد متغیر است. البته عوامل دیگری هم روی قیمت گوشی‌ها تاثیرگذار است که در بخش بعد به شکل مفصل بررسی می‌کنیم. با این حال خوب است حدود قیمت گوشی برندهای مختلف مانند سامسونگ، شیائومی و آیفون را بدانید. در ادامه قیمت حدودی گوشی‌های این برندها را بیان کرده‌ایم:‌

قیمت گوشی موبایل سامسونگ

شرکت سامسونگ (Samsung) گوشی‌های هوشمند خود را در پنج سری مختلف تولید و روانه بازار می‌کند که هر سری قیمت متفاوتی دارند:
  • قیمت گوشی سامسونگ سری M: گوشی‌های سری M‌ سامسونگ در دسته محصولات اقتصادی سامسونگ قرار می‌گیرند. سامسونگ برای ساخت این گوشی‌ها تمرکز بیشتری روی صفحه نمایش و باتری کرده تا از این نظر دست بالاتر را داشته باشند. قیمت گوشی‌های سری M سامسونگ از حدود 5 میلیون تومان برای M04 شروع شده و تا حدود 11 میلیون تومان برای M33 می‌رسد.
  • قیمت گوشی سامسونگ سری F: گوشی‌های سری F سامسونگ در بازار ایران معروفیت بالایی ندارند و فقط چند مدل محدود از این سری گوشی‌های میان‌رده وارد ایران شده است. از میان گوشی‌های این سری می‌توان به Galaxy F04 با قیمت حدودی 5 میلیون تومان اشاره کرد و یک مدل F14 5G هم با قیمت حدودی 8 میلیون تومان در بازار ایران وجود دارد.
  • قیمت گوشی سامسونگ سری A: سری A جزو محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین سری از گوشی‌های میان رده سامسونگ هستند. سبد گوشی‌های سری A سامسونگ تنوع بسیار زیادی دارد و قیمت گوشی‌های این سری از حدود 5 میلیون تومان برای A05 شروع می‌شود و تا حدود 22 میلیون تومان برای گوشی‌ A55 بالا می‌رود.
  • قیمت گوشی سامسونگ سری S: گوشی‌های پرچمدار سامسونگ، سری S‌ هستند و این یعنی گوشی‌های سری S گران قیمت‌ترین محصولات این شرکت به شمار می‌آیند. تا تاریخ 20 فروردین سامسونگ S24 Ultra که پرچمدار این کمپانی محسوب می‌شود با قیمت حدود 95 میلیون تومان، گران‌ترین گوشی سامسونگ است. البته گوشی‌هایی مثل S21 FE از همین کمپانی هم در بازار ایران با قیمتی اقتصادی‌تر در دسترس هستند.
  • قیمت گوشی سامسونگ سری Z: گوشی‌های تاشوی سامسونگ، سری Z هستند. این گوشی‌ها به دلیل شکل خاص و امکاناتی که دارند جزو گوشی‌های گران‌قیمت این کمپانی به شمار می‌روند. قیمت گوشی‌های سری Z سامسونگ در محدوده 80 میلیون تومان است.
 

قیمت گوشی موبایل شیائومی

در سال‌های گذشته گوشی‌های هوشمند کمپانی شیائومی (Xiaomi) در بازار ایران محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. این کمپانی چینی در کنار تولید گوشی‌هایی با برند اختصاصی شیائومی، زیرمجموعه‌هایی مانند Poco و Redmi‌  و بلک شارک را هم دارد که گوشی‌هایی با ویژگی‌های خاص تولید می‌کنند. گوشی‌هایی که با برند اختصاصی شیائومی تولید می‌شوند در بازار ایران قیمت‌های متنوعی دارند. گوشی‌های پرچمدار این شرکت مانند Xiaomi 14 Ultra با قیمتی حدود 90 میلیون تومان به فروش می‌رسد. البته این کمپانی گوشی‌های ارزان‌تری مانند Xiaomi 12 با قیمت حدود 18 میلیون تومان هم دارد. در کنار برند اصلی، گوشی‌های برندهای دیگر از شیائومی هم قرار دارند، از جمله:
  • قیمت گوشی ردمی شیائومی: گوشی‌هایی که با برند Redmi ساخته می‌شوند از نظر کیفیت بدنه و امکانات نسبت به گوشی‌های اصلی شیائومی پایین‌تر هستند و به همین دلیل با قیمت‌های ارزان‌تری هم به فروش می‌رسند. به عنوان مثال گوشی‌های Redmi در بازار ایران بین 4 میلیون تومان (برای Redmi A2 Plus) تا 24 میلیون برای Redmi Note 13 Pro Plus قیمت‌گذاری می‌شوند.
  • قیمت گوشی پوکو شیائومی: برند Poco یکی دیگر از زیرمجموعه‌های شیائومی محسوب می‌شوند که گوشی‌های اقتصادی و در برخی از مدل‌ها، مخصوص گیمینگ طراحی می‌کند. گوشی‌های پوکو سه سری M و X و F دارند که قیمت گوشی‌های سری M پوکو از همه ارزان‌تر و قیمت گوشی‌های سری F از بقیه گران‌تر است. با این وجود، قیمت گوشی‌های Poco در سری‌های مختلف از 5 میلیون تومان آغاز شده و تا 30 میلیون تومان هم می‌رسد.
  • قیمت گوشی بلک شارک: برند Black Shark یکی از زیرمجموعه‌های شیائومی محسوب می‌شود که در سال 2018 و با هدف تولید محصولات گیمینگ راه‌اندازی شد. قیمت گوشی‌های بلک شارک در بازار ایران در حدود 20 تا 30 میلیون تومان است.
که در بازار ایران طرفداران خاص خودش را دارد.

قیمت گوشی موبایل آیفون

آیفون محبوب‌ترین، لوکس‌ترین و به عقیده خیلی‌ها باکیفیت‌ترین گوشی بازار است. گوشی‌های این شرکت آمریکایی در بازار ایران با قیمت‌های مشخصی به فروش می‌رسد. این کمپانی هر سال فقط یک سری گوشی معرفی می‌کند و گوشی‌های جدید، طبیعتاً همیشه گران‌تر از گوشی سال‌های قبل است. قیمت گوشی موبایل آیفون در بازار ایران از حدود 28 میلیون تومان شروع می‌شود و تا 100 میلیون تومان هم می‌رسد.

عوامل موثر بر قیمت گوشی

قیمت گوشی موبایل تابع عوامل مختلفی‌ست که در ادامه برخی از مهم‌ترین عوامل را بررسی کرده‌ایم.

قیمت دلار

اولین و مهم‌ترین دلیل کاهش یا افزایش قیمت یک گوشی، نوسانات قیمت دلار و ارز در ایران است. تمام گوشی‌هایی که در بازار ایران وجود دارند از خارج از کشور وارد می‌شوند و به همین دلیل قیمت آنها به شکل دلاری محاسبه می‌شود. در اکثر مواقع با افزایش قیمت دلار، شاهد افزایش قیمت گوشی‌های آیفون، سامسونگ و شیائومی هستیم و با کاهش قیمت دلار، قیمت گوشی‌ها به مقدار خیلی کمی کاهش پیدا می‌کند.

قیمت کانفیگ

همه ما در هنگام انتخاب گوشی هوشمند، به نکاتی مانند قیمت، دوربین، باتری، رم و حافظه داخلی توجه می‌کنیم. به تنظیمات و قابلیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گوشی، کانفیگ گفته می‌شود. یک گوشی هر چقدر امکانات و سخت‌افزارهای قدرتمندتری داشته باشد، طبعاً قیمت بالاتری هم خواهد داشت. بنابراین دومین عامل تاثیرگذار روی قیمت موبایل،‌ کانفیگ‌های مختلفی‌ست که گوشی‌ها دارند. یک موبایل با رم 12GB و حافظه داخلی 1 ترابایت قطعاً قیمت بالاتری نیست به گوشی میان رده با رم 4 و حافظه 128GB دارد.

موجودی و تقاضای بازار

موضوع دیگری که روی قیمت گوشی تاثیر گذاشته، میزان موجودی و تقاضای بازار است. در واقع هرچقدر تقاضای خرید یک گوشی بیشتر باشد و موجودی آن در بازار کمتر شود، به قیمت بالاتری به فروش می‌رسد. به همین دلیل در برخی از ماه‌های سال، با توجه به افزایش تقاضای خرید یک مدل گوشی خاص، قیمت آن هم افزایش پیدا می‌کند.

خرید گوشی موبایل و نکات آن

در هنگام انتخاب و خرید گوشی موبایل باید به چه نکاتی توجه کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشیم و از خرید خود راضی شویم؟ در ادامه برخی از مهم‌ترین نکات در هنگام خرید موبایل ذکر شده است.

کیفیت ساخت

با بررسی سایت‌ها و مشورت با افراد خبره، از کیفیت ساخت گوشی مطمئن شوید. اینکه یک گوشی از برند شیائومی، آیفون یا سامسونگ باشد نمی‌تواند خیال شما را راحت کند. باید با توجه به نوع کاربری، موبایلی خریداری کنید که مقاومت بدنه بالایی داشته باشد. همچنین، نمایشگرش در برابر خط و خش آسیب نبیند و در صورت لزوم ضد آب باشد.

رابط کاربری گوشی

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام انتخاب گوشی باید توجه کنید، سیستم عامل و رابط کاربری گوشی‌ است. توجه داشته باشید که سیستم عامل نصب شده روی گوشی آیفونی است یا اندرویدی؟ آیا نسخه جدیدی از اندروید و آی او اس روی گوشی نصب شده یا باید پس از خرید، آن را به صورت دستی آپدیت کنید؟ آیا می‌توانید با رابط کاربری گوشی ارتباط برقرار کرده و کار کنید یا پیچیدگی‌هایی دارد که کار با آن را سخت می‌کند؟

ساخت ویتنام و چین گوشی

موضوع بسیار مهم دیگر، کشور سازنده گوشی است. خیلی از گوشی‌های سامسونگ، شیائومی و حتی آیفون در کشور چین و ویتنام و کشورهای دیگر ساخته می‌شوند. در هنگام انتخاب گوشی حتماً‌ از فروشنده درباره کشور سازنده گوشی سوال بپرسید. عموماً قیمت گوشی ساخت ویتنام قیمت بالاتری دارند.

آپدیت گوشی

قبل از خرید گوشی موبایل مطمئن شوید که گوشی تا چند سال آپدیت‌های نرم‌افزاری و امنیتی را دریافت می‌کند. برخی از کمپانی‌ها هیچگونه تعهدی در این زمینه نمی‌دهند اما برخی دیگر تا 4 یا 5 سال، تعهد برای ارائه آپدیت‌های امنیتی و نرم‌افزاری می‌دهند که خیال کاربران را راحت می‌کند.

ظاهر گوشی

ظاهر گوشی شامل جنس بدنه، چیدمان دوربین‌ها، رنگ و جنس فریم می‌شود. این بخش به طور مستقیم به قیمت گوشی و سلیقه کاربران بستگی دارد. برای برخی از کاربران خرید گوشی با بدنه شیشه و فریم آلومینیومی بسیار مهم است، اما برخی دیگر می‌توانند از گوشی‌های با بدنه پلاستیکی هم استفاده کنند که قیمت کمتری دارد. نوع چیدمان دوربین و کلیدها و پورت‌های گوشی هم روی زیبایی ظاهری گوشی تاثیرگذار است.

مشخصات گوشی

موبایلی انتخاب کنید که با نیازهای شما سازگاری داشته باشد. به عنوان مثال خرید گوشی با 1 ترابایت حافظه داخلی، در حالی که شما اهل عکاسی با گوشی نیستید، اصلاً ضرورتی ندارد. یا انتخاب موبایلی با رم 12GB یا پردازنده خیلی قدرتمند، برای کسانی که از گوشی برای کارهای روزمره استفاده می‌کنند فقط هزینه اضافه است. بنابراین، در هنگام خرید گوشی موبایل به جز قیمت گوشی، به مشخصات آن و هماهنگی‌اش با نیاز خودتان توجه کنید.

لوازم جانبی گوشی

در جعبه گوشی چه لوازمی قرار داده شده و پس از خرید گوشی به چه لوازم جانبی‌ای نیاز خواهید داشت؟ این هم یکی دیگر از موضوعات مهم در هنگام خرید گوشی موبایل است. قاب، گلس، هندزفری، کابل شارژ و آداپتور همگی جزو لوازم جانبی گوشی به شمار می‌روند که در هنگام خرید، بخشی از بودجه خود را باید برای این لوازم اختصاص دهید.

مقایسه قیمت روز گوشی در موبونیوز

برای اطلاع از قیمت روز گوشی می‌توانید به موبونیوز (Mobo.news) مراجعه کرده و از آخرین قیمت انواع گوشی‌های بازار مطلع شوید. موبونیوز با اتصال به سرور معتبرترین فروشگاه‌های موبایل در ایران، به صورت لحظه‌ای، آخرین قیمت گوشی‌های موبایل را در اختیار شما قرار می‌دهد. با این کار، مشکلی که خیلی از شما با آن مواجه هستید برطرف شده و به جای مراجعه به فروشگاه‌ها یا سایت‌های مختلف، تنها با باز کردن صفحه مخصوص لیست قیمت گوشی موبایل موبونیوز می‌توانید قیمت گوشی مورد نظر را مشاهده کرده و با گوشی‌های دیگر مقایسه کنید.

قیمت گوشی موبایل در موبونیوز

نوسانات قیمت گوشی موبایل باعث شده پیدا کردن گوشی دلخواه با توجه به سطح بودجه، برای مردم سخت شود. در این وضعیت، خیلی از افرادی که قصد خرید گوشی دارند ناچارند هر روز به صورت حضوری به مراکز فروش موبایل مراجعه کرده یا با آنها تماس داشته باشند تا از آخرین قیمت گوشی مطلع شوند. در این میان،‌ موبونیوز به عنوان سایت مرجع قیمت موبایل با اتصال به مراکز معتبر فروش گوشی موبایل در ایران،‌ قیمت مدل‌های مختلف گوشی از آیفون و سامسونگ و شیائومی گرفته تا هواوی و موتورولا و … را به صورت لحظه‌ای به شما نشان می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید با مراجعه به سایت موبونیوز، لیست قیمت گوشی‌ها را مشاهده کرده و قیمت امروز گوشی در بازار را ببینید و بهترین مدل را انتخاب کنید.

چرا موبونیوز بهترین مرجع قیمت گوشی موبایل محسوب می‌شود؟

سایت موبونیوز یکی از معتبرترین مراجع اطلاع از قیمت گوشی موبایل در ایران به شمار می‌رود. با مراجعه به سایت موبونیوز می‌توانید از آخرین قیمت گوشی‌های موجود در بازار به صورت لحظه‌ای مطلع شده، بررسی و مقایسه گوشی‌های مختلف را مشاهده کرده و نظرات کاربران مختلفی که آن گوشی‌ها را خریداری کرده‌اند مشاهده کنید. بنابراین با دید بازتر و خیالی راحت‌تر می‌توانید گوشی دلخواه خود را با توجه به سطح بودجه‌ای که دارید انتخاب کرده و خریداری کنید. وجود فیلترها و دسته‌بندی‌های مختلف مانند فیلتر قیمتی یا فیلتر برندهای مختلف در موبونیوز به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر گوشی‌های دلخواه خود را پیدا کرده و به فروشگاه‌های معتبری که آن گوشی‌ها را می‌فروشند برسید. علاوه بر این در صفحه قیمت هر گوشی در کنار قیمت گوشی ها، هزینه ارسال هر فروشگاه اینترنتی هم قید شده است. در برخی موارد شاید یک فروشگاه قیمت گوشی را پایین‌تر اعلام کند اما با توجه به شرایط ارسالش هزینه تمام شده خرید آنلاین گوشی برای‌تان گران‌تر تمام شود. بنابراین با لیست قیمت موبونیوز دستتان باز است تا همه گزینه‌های خرید پیش رو را بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید.  

سوالات متداول

قیمت روز گوشی بر چه اساس تعیین میشود؟

قیمت موبایل به عواملی مانند برند سازنده، قیمت دلار، میزان موجودی و تقاضای بازار و مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گوشی بستگی دارد.

محاسبه قیمت گوشی به چه عواملی بستگی دارد؟

هرچقدر تقاضای یک گوشی بیشتر بوده و موجودی بازار برای آن محصول کمتر باشد، قیمت آن هم گران‌تر می‌شود. اما به طور کلی نوسانات دلار، محبوبیت برند و تقاضا به طور مستقیم روی محاسبه قیمت گوشی تاثیرگذار است.

آیا هزینه رجیستری جدا از قیمت گوشی محاسبه میشود؟

بله. هزینه رجیستری گوشی از قیمت خود گوشی جداست.

مراحل خرید گوشی چگونه است؟

برای خرید آنلاین گوشی پس از جستجو و انتخاب مدل خاص و بررسی نقاط قوت و ضعف آن در سایت‌های تخصصی، می‌توانید به صورت آنلاین یا حضوری گوشی مورد نظر خود را خریداری کنید.

چگونه بهترین قیمت گوشی موبایل را پیدا کنیم؟

برای اطلاع از بهترین قیمت گوشی موبایل می‌توانید به وبسایت موبونیوز مراجعه کرده و از آخرین قیمت گوشی‌ها مطلع شوید.

چه زمانی برای خرید گوشی موبایل مناسب است؟

بهترین زمان خرید گوشی موبایل در روزهایی از سال است که قیمت دلار قیمت ثابتی داشته و نوسانات آن خیلی زیاد نباشد. با توجه به موقعیت کشور ایران، نمی‌شود ماه یا فصل خاصی از سال را تعیین کرد و باید به وضعیت اقتصادی و سیاسی توجه کنید.
نمایش کامل متن
فیلتر‌کردن نتایج
مرتب‌سازی قیمت‌ها
مرتب‌سازی بر اساس
پربازدیدترین کمترین قیمت بیشترین قیمت پرفروش‌های بازار